Płyny do szyb i antypary

KiurLab CLEASY 1L - płyn do mycia szyb KiurLab CLEASY 1L - płyn do mycia szyb
Producent: KiurLab
Cena:

30,00 zł

( 1 L = 30,00 zł )
szt
zobacz więcej
KiurLab CLEASY 500ml płyn do szyb KiurLab CLEASY 500ml płyn do szyb
Producent: KiurLab
Cena:

21,99 zł

( 1 L = 43,98 zł )
szt
zobacz więcej
Shiny Garage Perfect Glass Cleaner 5L Shiny Garage Perfect Glass Cleaner 5L
Producent: SHINY GARAGE
Cena:

136,42 zł

( 1 L = 27,28 zł )
szt
zobacz więcej
GYEON Glass 4L GYEON Glass 4L
Producent: GYEON
Cena:

152,90 zł

( 1 L = 38,23 zł )
szt
zobacz więcej
GYEON AntiFog GYEON AntiFog
Producent: GYEON
Cena:

54,91 zł

szt
zobacz więcej
Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner 709ml Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner 709ml
Producent: Meguiar's
Cena:

54,67 zł

( 1 L = 77,11 zł )
szt
zobacz więcej
ADBL Glass Polish 0,2L ADBL Glass Polish 0,2L
Producent: ADBL
Cena:

67,80 zł

( 1 L = 339,00 zł )
szt
zobacz więcej
Pure Chemie Professional - Ultra Glass Cleaner 0,75L Pure Chemie Professional - Ultra Glass Cleaner 0,75L
Producent: Pure Chemie
Cena:

29,99 zł

( 1 L = 39,99 zł )
szt
zobacz więcej
Auto Glym Fast Glass 500ml Auto Glym Fast Glass 500ml
Producent: AutoGlym
Cena:

39,93 zł

( 1 L = 79,86 zł )
szt
zobacz więcej
CARLAB Glass Cleaner D-LUX 1L CARLAB Glass Cleaner D-LUX 1L
Producent: Car lab
Cena:

24,90 zł

( 1 L = 24,90 zł )
szt
zobacz więcej
Auto Glym Glass Spray 450ml spray do szyb Auto Glym Glass Spray 450ml spray do szyb
Producent: AutoGlym
Cena:

37,50 zł

( 1 L = 83,33 zł )
szt
zobacz więcej
ADBL Glass PRO 5L ADBL Glass PRO 5L
Producent: ADBL
Cena:

118,65 zł

szt
zobacz więcej
ADBL Hybrid Glass Cleaner 0,2L ADBL Hybrid Glass Cleaner 0,2L
Producent: ADBL
Cena:

28,92 zł

( 1 L = 144,60 zł )
szt
zobacz więcej
ADBL Hybrid Glass Cleaner 5L ADBL Hybrid Glass Cleaner 5L
Producent: ADBL
Cena:

135,73 zł

( 1 L = 27,15 zł )
szt
zobacz więcej
ADBL Hybrid Glass Cleaner 0,5L ADBL Hybrid Glass Cleaner 0,5L
Producent: ADBL
Cena:

40,90 zł

( 1 L = 81,80 zł )
szt
zobacz więcej

Płyny do mycia szyb i antypara

Czystość szyb samochodowych jest bardzo ważna nie tylko ze względu na estetykę pojazdu, ale także ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy. Zaparowane szyby ograniczają widoczność, a konsekwencje tego mogą być dramatyczne. Należy więc stosować odpowiednie produkty, takie jak dobrej jakości płyn do mycia szyb oraz antypara.

Brudne, źle wyczyszczone szyby stanowią szczególnie poważny problem w zimie oraz gdy panuje deszczowa, wilgotna aura. We wnętrzu pojazdów zbiera się wilgoć, która to jest jedną z przyczyn zaparowania oraz oszronienia szyb. W tym momencie należy także zaznaczyć, że zabrudzone szyby znacznie sprzyjają osadzaniu się na ich powierzchniach wilgoci. Niestety, bardzo często wewnętrzne powierzchnie szyb są prze kierowców zaniedbywane. Większość właścicieli pojazdów zwraca uwagę na dokładne wyczyszczenie szyb na zewnątrz samochodu, a zapomina o powierzchniach od środka – to na brudnych szybach wewnątrz pojazdu osiada para.

Najlepszej jakości płyn do mycia szyb w aucie – właściwości, zastosowanie

W naszej bogatej ofercie płynów do mycia szyb samochodowych są zarówno te, którymi możesz czyścić szyby od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Najwyższej jakości płyn do mycia szyb samochodowych, którego wiele rodzajów możesz kupić w naszym sklepie, posiada wiele cech, stanowiących jego skuteczności. Są to przede wszystkim substancje wzbogacające, które dostosowane są do konkretnego zastosowania takiego płynu.

Wśród podstawowych wyzwań, z którymi powinien uporać się dobry płyn do mycia szyb jest usuwanie kurzu. Jednak dobrej jakości płyny do czyszczenia szyb samochodowych także skutecznie zabezpieczają powierzchni szyby przed osadzanie m się na niej kurzu. Kolejnym z wyzwań dla płynów do szyb są wszelkiego rodzaju tłuste zabrudzenia. Dostępne w naszej ofercie płyny do mycia szyb samochodowych skutecznie usuwają tłuste plamy z czyszczonych powierzchni. Odrębnym problemem, z którym środki do mycia szyb w samochodach muszą sobie poradzić to nalot z dymu tytoniowego w przypadku, gdy z auta korzystają osoby palące. Nasze środki zapewniają również usuwanie tych uporczywych nieczystości.

Na powierzchnię zewnętrzną i wewnętrzną szyb w autach działają inne czynniki powodujące ich zabrudzenia. Dostępne w naszej szerokiej ofercie płyny do czyszczenia szyb samochodowych skutecznie usuwają także insekty oraz nieczystości pochodzenia ptasiego z zewnętrznych powierzchni szyb. Tego typu zabrudzenia stanowią bowiem największe wyzwanie, z którym musi zmierzyć się każdy płyn do mycia szyb samochodowych. Oprócz tego środki dostępne w naszej ofercie skutecznie radzą sobie także z takimi zabrudzeniami jak pochodzenie roślinnego, np. zabrudzenia ze zgniłych liści, owoców, czy kwiatów, nasion itp. Najwyższej jakości płyny do czyszczenia szyb samochodowych doskonale poradzą sobie także z osadem powstałym w wyniku opadów kwaśnych deszczy.

Każdy dobry płyn do mycia szyb w samochodach, który możesz zakupić w naszym sklepie, oprócz tego, że dobrze czyści powierzchnię, to jest przyjazny dla środowiska, dla osób przebywających w pojeździe, ale również dla uszczelek, karoserii oraz wycieraczek. Wszystkie środki dostępne u nas charakteryzują się także tym, że szybko wysychają, a podczas aplikacji nie pozostawiają smug. Ponadto środki dostępne w naszej ofercie mają bardzo przyjemny zapach.

W bogatej ofercie naszego sklepu, wśród środków do mycia szyb możesz zakupić preparaty na bazie alkoholu, czy amoniaku. Dostępne są preparaty w postaci płynów, ale także pianki. Możesz je nanosić spryskując powierzchnię szyby takim preparatem lub wcierając szmatką. Poza myciem szyb możesz je także stosować do mycia lusterek oraz reflektorów, w tym lamp kierunkowskazów.

Osobną grupę najwyższej jakości produktów do czyszczenia szyb samochodowych stanowią środki typu anty para, które skutecznie zapobiegają parowaniu szyb.

Antypara – właściwości środka zapobiegającego parowaniu szyb w aucie

Wysokiej klasy środek zapobiegający parowaniu szyb – antypara to produkt, który skutecznie zwalcza wilgoć we wnętrzu pojazdu. Oprócz tego, że środek ten czyści szybę, to pozostawia na jej powierzchni specjalną powłokę ochronną. Co warte podkreślenia, dobrej jakości środek typu antypara nie pozostawia smug na szybie w czasie aplikacji. Kolejną zaletą tego preparatu jest możliwość jego wielokrotnego stosowania. Wysokiej jakości preparaty dostępne w ofercie naszego sklepu pomagają zachować przejrzystość szyb, ograniczając do minimum osadzanie się na nich pary wodnej. Środek ten także skutecznie usuwa skutki roszenia szyb.

Działanie preparatów tego typu jest skuteczne zwłaszcza zimą, kiedy zaparowane szyby stanowią największe zagorzenie dla bezpiecznej jazdy, ale także w czasie wilgotnych, czy deszczowych warunków atmosferycznych, z którymi można mieć do czynienie w ciągu całego roku. Stosując środek typu antypara kierowca zawsze będzie miał zapewnioną dobrą widoczność podczas jazdy. Antypara to środek, który możesz także stosować na lusterka samochodowe oraz reflektory. Preparat antypara skutecznie działa nawet do dwóch miesięcy od momentu zaaplikowania go na szybę – gwarantując przez cały ten czas doskonałą widoczność.

Jak właściwie aplikować środek do szyb samochodowych antypara?

Pamiętaj, aby przed naniesieniem środka antypara, dokładnie i starannie wyczyścić szyby samochodu. Przed aplikacją antypary muszą one być czyste i suche. Wykonując czyszczenie wewnętrznej strony szyby w aucie, należy szczególną uwagą zwrócić na to, aby dobrze odtłuścić powierzchnię szyb, a także w przypadku osób palących – pozbyć się nalotu z dymu tytoniowego.

Na początku należy energicznie i mocno wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem antypara. Środek ten nanosi się na szyby poprzez równomierne ich spryskanie. Preparat możesz także nanosić rozprowadzać czystą, miękką szmatką. Gdy już nałożysz antyparę na szyby, należy odczekać aż odparuje. Moment ten rozpoznasz po charakterystycznym, białym nalocie na szkle. Teraz czas na wypolerowanie szyb – możesz to zrobić delikatną czystą ściereczką lub przy użyciu mikrofibry.

Dobrą poradą przy stosowaniu środka typu antypara jest pozostawienie jednej z szyb bez nakładania tego środka. Oczywiście powinna to być szyba, która nie jest bardzo ważna dla zachowania dobrej widoczności kierowcy – czyli tylna szyba z lewej strony – bezpośrednio za kierowcą. Na powierzchni tej szyby wilgoć będzie mogła się swobodnie skraplać – nie utrudniając jazdy i nie osadzając się na innych szybach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium