Pure Chemie Professional - TR Remover 0,75L

Dostępność: brak towaru
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt
Zyskujesz 59 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Pure Chemie
Kod produktu: 12631

Opis

T R Remover bardzo skuteczny preparat na bazie nafty do bezpiecznego usuwania drobinek asfaltu, smoły, kleju, z elementów lakierowanych, felg, szyb oraz wnętrza pojazdu.

 

Sposób użycia: Umyć  i osuszyć samochód, następnie nanieść preparat na zabrudzenia, pozostawić na 5-10  minut (unikać wyschnięcia produktu), przetrzeć za pomocą mikrofibry, pędzelka, a w przypadku zaschniętych żywić, dużych kawałków asfaltu użyć gumowych/plastikowych skrobaków. W razie konieczności czynność powtórzyć. Po zakończeniu czyszczenie umyć  ponownie samochód i spłukać wodą pod ciśnieniem.

Nigdy nie nakładać środka na rozgrzany lakier. Zaleca się sprawdzenie działania środka w niewidocznym miejscu oraz stosowanie odzieży, rękawic ochronnych.

 

PL: H304 Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią, EUH066 Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie i pękanie skóry, P301 + P310 W przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem, P331 NIE wywoływać wymiotów, P405 Przechowywać pod zamknięciem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium