Koch Chemie

Koch Chemie to niemiecka marka kosmetyków samochodowych, która cieszy się uznaniem na całym świecie, dzięki najwyższej jakości produktom. Koch Chemie to jeden z absolutnych liderów oraz innowatorów w zakresie środków czyszczących oraz pielęgnacyjnych dla całej branży samochodowej.

Ten wybitny niemiecki producent profesjonalnej chemii dla auto detailingu rozpoczął swą działalność już w 1968 roku. Koch to firma, która jest jednym z pierwszych wyborów profesjonalistów w zakresie kosmetyków samochodowych i produktów do car detailingu – obejmuje kompletną ofertę środków czyszczących oraz pielęgnacyjnych, które są certyfikowane przez producentów samochodów. W ofercie Koch Chemie dostępne są także wszelkie niezbędne akcesoria detailingowe. Nie bez znaczenia są również kwestie związane z ochroną środowiska oraz z bezpieczeństwem pracy. To jedne z najważniejszych czynników, które powodują, że produkty Koch Chemie dostępne są w ofercie naszego sklepu.

Najwyższej jakości środki do czyszczenia samochodów Koch Chemie

Doskonałe efekty czyszczenia i suszenia oraz niezrównany, głęboki połysk najwyższej jakości produktów marki Koch Chemie sprawiają, że korzystają z nich tysiące operatorów myjni samochodowych na całym świecie. Wśród cech, którymi charakteryzują się środki tej firmy są także kwestie ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa pracy. Ponadto wszystkie środki powierzchniowo czynne i środki kompleksujące łatwo ulegają biodegradacji.

Stosowanie tych produktów wiąże się również z maksymalną efektywnością ekonomiczną. Maksymalną wydajność i optymalne wyniki gwarantuje to, że każdy produkt jest precyzyjnie kalibrowany. Wśród produktów Koch Chemie z tej kategorii możesz nabyć w naszym sklepie najwyższej jakości: środki do obróbki wstępnej, preparaty do czyszczenia felg, piany aktywne, szampony samochodowe, środki do osuszania, pasty do polerowania, zapachy do samochodów, a także inne produkty specjalistyczne.

Warto zaznaczyć, że z preparatów i innych produktów tej wiodącej w branży firmy korzystają nie tylko profesjonalne myjnie samochodowe i salony car detaillingu, ale także autoryzowane salony samochodowe największych marek motoryzacyjnych. To chyba najlepsza z możliwych rekomendacji dla produktów markowanych Koch Chemie. Środki do czyszczenia i pielęgnacji tej uznanej na całym świecie marki przeznaczone są zarówno dla samochodów osobowych, jak również dostawczych i ciężarowych.

Produkty do car detaillingu Koch Chemie – najwyższa jakość i uznanie

W szerokiej ofercie naszego sklepy dostępny jest również kompletny asortyment do pielęgnacji pojazdów – auto detaillingu niemieckiej marki Koch Chemie. Wiele produktów do czyszczenia i pielęgnacji jest zgodnych z aprobatami światowych producentów samochodów i dzięki temu są one zoptymalizowane pod kątem wymagań klientów, a także specyfikacji ochrony środowiska.

W tej kategorii możemy naszym klientom zaoferować m.in. takie produkty firmy Koch Chemie jak: preparaty do obróbki wstępnej, środki do czyszczenia oraz pielęgnacji felg, odrdzewiacze, środki do usuwania żywicy, smoły, kleju oraz wosku, pasty polerskie, preparaty do czyszczenia wnętrz, środki konserwujące, odplamiacze, produkty do pielęgnacji karoserii, politury, środki do lakierowania, preparaty do mycia oraz zabezpieczania szyb, środki do usuwania zapachów i wiele innych produktów specjalistycznych.

Bardzo ważne miejsce wśród produktów Koch Chemie zajmują woski konserwujące. To preparaty najnowszej generacji. Ciekawą propozycją są również specjalne produkty, które służą do pielęgnacji oraz konserwacji podwozia. Nasi klienci mogą także zakupić najwyższej jakości roztwory elektrolitów, które zwiększają twardość lub przewodność wody deszczowej oraz bardzo miękkiej wody powierzchniowej. W naszej ofercie dostępne są również silnie skoncentrowane, szybkie i bardzo skuteczne środki przeciwpieniące.

Specyfiki Koch Chemie dostępne w naszej ofercie to także preparaty do usuwania owadów, środki do czyszczenia tekstyliów, skóry oraz materiału alcantara. Ponadto oferujemy najlepszej jakości produkty Koch Chemie, które służą do mycia podłóg warsztatowych.

Koch Chemie – doskonałej jakości akcesoria elektryczne i nie tylko

Oczekiwane rezultaty czyszczenia i pielęgnacji wymagają nie tylko stosowania produktów wysokiej jakości, ale także profesjonalnych akcesoriów specjalnie zaprojektowanych do danego zastosowania. Każdy artykuł został poddawany szczegółowym testom praktycznym przez techników aplikacyjnych firmy Koch Chemie oraz jej klientów zanim został wprowadzony do sprzedaży.
Dzięki temu dostępne są skoordynowane rozwiązania systemowe, w których chemia, akcesoria i technologia aplikacji doskonale się uzupełniają.

Do najważniejszych wysokiej jakości produktów firmy Koch Chemie, które dostępne są w szerokiej ofercie naszego sklepu należą maszyny polerskie. To urządzenia lekkie, poręczne i wydajne, które charakteryzują się bardzo cichą i płynną pracą. Spośród doskonałych urządzeń elektrycznych marki Koch Chemie dostępne są także pistolety do czyszczenia, czyli urządzenia pneumatyczne do trudno dostępnych miejsc. Oferujemy także zestawy maszyn, kompresory, lance wysokociśnieniowe, a także urządzenia do wstępnego spryskiwania

Oprócz tego oferujemy najwyższej jakości pady polerskie, talerze szlifierskie, środki polerskie, szczotki oraz pędzle, osuszacze, a także ścierki, gąbki, rękawice myjące, akcesoria do kanistrów, skrobaki i wiele innych.

Środki ochronne Koch Chemie – gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa

Wykonując prace przy czyszczeniu i pielęgnacji samochodów jesteś często narażony na ekstremalne zanieczyszczenia oraz działanie szkodliwych dla zdrowia materiałów roboczych. W związku sz tym konieczna jest specjalistyczna ochrona. Choroby skóry znajdują się na szczycie listy chorób zawodowych w tej branży. Przyczynami są często niedostateczna ochrona skóry, kontakt z substancjami drażniącymi lub szkodliwymi dla skóry oraz czyszczenie agresywnymi środkami czyszczącymi.

Pamiętaj więc o ochronie skóry przed pracą, oczyszczeniu jej po pracy oraz o regenerującej pielęgnacji po myciu. Oferujemy najwyższej jakości, skuteczne produkty do wszystkich trzech obszarów, a także odpowiednie systemy dozowania. W naszej ofercie firmy Koch Chemie dostępne jest także odpowiednie wyposażenie ochronne, takie jak np. odporne na chemikalia rękawice, maski oddechowe, czy zabezpieczenie słuchu.

Przestrzeganie zasad higieny w miejscu pracy to nie tylko kwestia zdrowia, ale również zdrowego rozsądku. Aby zachować zasady BHP z pomocą przychodzą najwyższej jakości produkty Koch Chemie.

KOCH

KOCH CHEMIE P2.03 LACK-POLISH VIOLETT 1L KOCH CHEMIE P2.03 LACK-POLISH VIOLETT 1L
Producent: KOCH
Cena:

112,00 zł

( 1 L = 112,00 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE HEAVY CUT H9.02 – MOCNO ŚCIERNA PASTA POLERSKA 250ml KOCH CHEMIE HEAVY CUT H9.02 – MOCNO ŚCIERNA PASTA POLERSKA 250ml
Producent: KOCH
Cena:

89,99 zł

( 1 L = 359,96 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE SPEED GLASS CLEANER 750ml KOCH CHEMIE SPEED GLASS CLEANER 750ml
Producent: KOCH
Cena:

56,00 zł

( 1 L = 74,67 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE SHINE SPEED POLISH 500ml KOCH CHEMIE SHINE SPEED POLISH 500ml
Producent: KOCH
Cena:

96,99 zł

( 1 L = 193,98 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE RRR REACTIVE RUST REMOVER 500ml KOCH CHEMIE RRR REACTIVE RUST REMOVER 500ml
Producent: KOCH
Cena:

87,99 zł

( 1 L = 175,98 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE REFRESH COCKPITCARE 500ml KOCH CHEMIE REFRESH COCKPITCARE 500ml
Producent: KOCH
Cena:

66,01 zł

( 1 L = 132,02 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE PPS Panel Preparation Spray 500ml KOCH CHEMIE PPS Panel Preparation Spray 500ml
Producent: KOCH
Cena:

83,00 zł

( 1 L = 166,00 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE NANO MAGIC PLAST CARE 500ML KOCH CHEMIE NANO MAGIC PLAST CARE 500ML
Producent: KOCH
Cena:

84,50 zł

( 1 L = 169,00 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE Hlp2 HEADLIGHT POLISH 2 250ml KOCH CHEMIE Hlp2 HEADLIGHT POLISH 2 250ml
Producent: KOCH
Cena:

114,99 zł

( 1 L = 459,96 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE Hlp1 HEADLIGHT POLISH 1 250ML KOCH CHEMIE Hlp1 HEADLIGHT POLISH 1 250ML
Producent: KOCH
Cena:

119,99 zł

( 1 L = 479,96 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE GSF GENTLE aktywna piana 1L KOCH CHEMIE GSF GENTLE aktywna piana 1L
Producent: KOCH
Cena:

100,52 zł

( 1 L = 100,52 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE CLS CLAY SPRAY Lubrykant do glinki 500ml KOCH CHEMIE CLS CLAY SPRAY Lubrykant do glinki 500ml
Producent: KOCH
Cena:

79,49 zł

( 1 L = 158,98 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE GUF GUMMIFIX 1L KOCH CHEMIE GUF GUMMIFIX 1L
Producent: KOCH
Cena:

79,99 zł

( 1 L = 79,99 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE B9.01 HEAVY QUICK CUT 1L KOCH CHEMIE B9.01 HEAVY QUICK CUT 1L
Producent: KOCH
Cena:

262,50 zł

( 1 L = 262,50 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE H7.01 SCHLEIFPASTE SILICONOFREI 250ml KOCH CHEMIE H7.01 SCHLEIFPASTE SILICONOFREI 250ml
Producent: KOCH
Cena:

63,00 zł

( 1 L = 252,00 zł )
szt
zobacz więcej
KOCH CHEMIE H7.01 SCHLEIFPASTE SILICONOFREI 1L KOCH CHEMIE H7.01 SCHLEIFPASTE SILICONOFREI 1L
Producent: KOCH
Cena:

169,00 zł

( 1 L = 169,00 zł )
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium