Quick Detailery

G3 PRO Rapid Detailer 500ml - quick detailer do lakieru G3 PRO Rapid Detailer 500ml - quick detailer do lakieru
Producent: FARECLA G3 PRO
Cena:

55,00 zł

( 1 L = 110,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Chemotion Quick Detailer 1L - środek nabłyszczający Chemotion Quick Detailer 1L - środek nabłyszczający
Producent: Chemotion
Cena:

59,99 zł

( 1 L = 59,99 zł )
szt
zobacz więcej
ADBL Speed QD 5L quick detailer ADBL Speed QD 5L quick detailer
Producent: ADBL
Cena:

194,91 zł

( 1 L = 38,98 zł )
szt
zobacz więcej
ADBL Speed QD 0,5L quick detailer do lakieru ADBL Speed QD 0,5L quick detailer do lakieru
Producent: ADBL
Cena:

44,90 zł

( 1 L = 89,80 zł )
szt
zobacz więcej
Good Stuff SiO2 Detailer 250ml quick detailer Good Stuff SiO2 Detailer 250ml quick detailer
Producent: Good Stuff
Cena:

28,90 zł

( 1 L = 115,60 zł )
szt
zobacz więcej
Nxtzen Easy DRY 500ml quick detailer Nxtzen Easy DRY 500ml quick detailer
Producent: NXTZEN
Cena:

190,75 zł

( 1 L = 381,50 zł )
szt
zobacz więcej
CarPro Elixir 4L - Quick detailer - Nabłyszcza lakier CarPro Elixir 4L - Quick detailer - Nabłyszcza lakier
Producent: CarPro
Cena:

317,91 zł

( 1 L = 79,48 zł )
szt
zobacz więcej

Quick detailer

Regularne mycie auta jest podstawą dbania o jego karoserię, a lśniący lakier jest wizytówką samochodu. Środkiem, który znakomicie pomaga w uzyskaniu świetnego efektu jest quick detailer. Stosując ten preparat wydobędziesz z karoserii swojego wozu maksimum koloru i blasku.

Gdy kolor lakieru auta traci swój blask, najlepszym rozwiązaniem jest poddanie go pełnemu zabiegowi detailingu – mowa tu o takich czynnościach jak dekontaminacja, polerowanie i woskowania lub nałożenie powłoki. Jednak nie zawsze mamy na to czas i chęci. Szybki i zauważalny efekt możesz także uzyskać stosuję quick detailera.

Co to jest quick detailer i jakie ma zastosowanie?

Quick detailer jest preparatem w płynie, który bardzo powszechnie stosuje się w kosmetyce samochodowej. To profesjonalny środek kosmetyczny, który umożliwia wydobycie z samochodowej karoserii niesamowitego blasku oraz nasyconego koloru. Quick detailer jest syntetycznym odpowiednikiem wosku. Dzięki temu, że ma płynną konsystencję quick detailer to preparat, który jest łatwy w użytkowaniu, a jego zastosowanie nie wymaga specjalnych umiejętności, czy też wieloletniego doświadczenia w auto detailingu.

Najważniejszym zastosowaniem tego preparatu, co sugeruje jego nazwa, jest szybka poprawa kondycji lakieru samochodowego. Ponadto najwyższej jakości quick detailer, który możesz zakupić w naszym sklepie pomoże odświeżyć karoserię pojazdu po każdym myciu. Preparat ten pozwala na wyeliminowanie zacieków oraz białych osadów z wody, czyli tak zwanych water spotów.

Kolejnym zastosowaniem środka quick detailer jest przemywania lekko zabrudzonych pojazdów głównie stojących w garażu. Możesz dzięki niemu pozbyć się cienkiej warstwy kurzu. Quick detailer to to także preparat, którego możesz użyć do zapewnienia poślizgu glince polerskiej. Produkt ten możesz stosować zarówno do glinek tradycyjnych, jak również do gąbek albo do ścierek z powierzchnią glinkującą.

Quick detailer – sposób działania i zastosowanie

Wysokiej jakości quick detailer odpowiednio przyciemnia lakier, a także nadaje mu połysk i skutecznie wypełnia drobne ryski. Takie cechy posiadają produkty dostępne w naszym sklepie. Warto także wspomnieć o tym, że produkt ten działa hydrofobowo – to sprawia, że ułatwia spływanie wody z samochodu. Ten efekt dostrzeżesz po intensywnym kropelkowaniu. Warstwa ta zabezpiecza także lakier przed deszczem. Ponadto quick detailer utrudnia osadzanie się kurzu i błota na lakierze auta. Właściwość ta ułatwia kolejne mycie pojazdu. Dobrej jakości preparat typu quick detailer chroni również lakier przed głębszymi wżerami, od owadów, asfaltu, czy też cząsteczek metalicznych pochodzących ze ścierających się klocków hamulcowych.

Jak prawidłowo stosować quick detailer?

Quick detailer jest środkiem, który należy w odpowiedni sposób stosować. Nałożenie preparatu quick detailer jest bardzo proste i nie sprawi ci żadnego kłopotu. Pamiętaj jednak, że tego środka nie można wcierać w zabrudzony lakier, czyli taki który pełny jest drobinek piasku, a także większych zabrudzeń. W takim przypadku ryzykujesz zarysowanie lakieru i powstanie charakterystycznych kolistych „swirli”. Nakładanie quick detailera po każdym myciu samochodu sprawi, że uzyskasz zniewalający efekt pielęgnacji.

Zanim przystąpisz do jego aplikacji, musisz dokładnie umyć samochód. Pamiętaj jednak, że nie wystarczy w tym przypadku jedynie opłukanie auta przy użyciu myjki ciśnieniowej. W takim przypadku na lakierze pozostaje wciąż dużo zabrudzeń. Takie niewidoczne gołym okiem drobinki w łatwy sposób dostają się pod mikrofibrę i wyrządzają wiele szkód powierzchni lakierowanej. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc umycie samochodu ręcznie, przy pomocy specjalnej rękawicy służącą do mycia samochodu. Zastosuj metodę „na dwa wiadra”, do jednego wiadra należy wlać zwykłą wodę, natomiast do drugiego wlej wodę z szamponem samochodowym. Pamiętaj, żeby przed każdym zanurzeniem rękawicy w wodzie z szamponem samochodowym dokładnie wypłukać ją z brudu w wiadrze, w którym jest czysta woda. Gdy już dokładnie umyłeś swój pojazd, osusz go ręcznikami mikrofibrowymi.

Teraz możesz już przejść do właściwej czynności, czyli do nakładania quick detailera. Bardzo ważne, aby czynność tą przeprowadzać w cieniu. To sprawi, że nie będzie dochodziło do rozmazywania ani wysychania quick detailera. Preparat możesz nakładać bezpośrednio na lakier auta lub najpierw nałożyć go na mikrofibrę, po czym dokładnie rozprowadzać go po całym elemencie. Nakładając quick detailera należy pracować partiami, zapobiegnie to ewentualnemu zaschnięcia preparatu na lakierze. Ostatni etap pracy to dotarcie quick detailera drugą mikrofibrą. Dzięki temu nie pozostaną żadne smugi.

Czym charakteryzuje się wysokiej jakości quick detailer?

Tylko najwyższej jakości quick detailer będzie wzorowo spełniał swoje zadanie. W naszej szerokiej ofercie dostępne są tylko najlepsze produkty. Doskonałej jakości quick detailery wykonane są najlepszego wosku syntetycznego. To jest gwarancją świetnego rozprowadzania po powierzchni karoserii. Dzięki temu składnikowi osiągniesz spektakularne efekty stosując preparat.

Quick detailery dostępne w naszym sklepie charakteryzują się także wyjatkowymi możliwymi właściwościami hydrofobowymi, a to zawsze powoduje najwyższe uwidacznianie blasku lakieru. Ta właściwość naszych preparatów chroni przed osadzaniem się na lakierze kurzu oraz brudu, zapobiega również przed negatywnym działaniem promieniowania UV. Stosowanie quick detailera z najwyższej półki zapewni wypełnienie delikatnych zarysowań na karoserii auta.

Ponadto wysokiej jakości quick detailer można stosować na różnych rodzajach powierzchni. Mogą to być powierzchnie plastikowe, gumowe, metalowe, a nawet ceramiczne. Jeśli będziesz regularnie stosował dobry quick detailer, znacznie skróci to czas mycia twojego samochodu. I nie ma znaczenia, czy robisz to samodzielnie ręcznie, czy korzystasz z myjni samochodowej. Produkt ten nada blasku lakierowi twojego wozu, a także przedłuży trwałość powłok ceramicznych i woskowanych.

Pomimo, że quick detailer nie zastąpi wosku samochodowego ani powłoki ceramicznej, to dobrej jakości produkt, możesz świadomie stosować jako doskonałe ich uzupełnienie. Najwyższej jakości quick detailer daje maksimum efektu przy poświęceniu minimum czasu oraz pieniędzy. To dobre rozwiązanie nie tylko dla samochodów prywatnych, ale także dla pojazdów służbowych i użytkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium